Centrum Biznesu Łużycka 87 istnieje od 2001 roku. Posiada nieruchomość zabudowaną kilkoma budynkami znajdującymi się w miejscowości Gryfino. Zajmujemy się wynajmem i obsługą posiadanej nieruchomości.

Do dyspozycji klientów przygotowane są 44 pomieszczenia biurowe, 5 dużych pomieszczeń pod działalność usługową oraz 7 lokali handlowych. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w instalację telefoniczną, alarmową oraz komputerową. Istnieje możliwość stworzenia sieci komputerowej pomiędzy poszczególnymi pomieszczeniami.

Standard wykończenia jest na dobrym poziomie. Na terenie nieruchomości znajdują się liczne miejsca parkingowe dla klientów oraz gości.

W celu zapewnienia klientom komfortu i bezpieczeństwa teren jest ogrodzony, dozorowany oraz oświetlony w godzinach nocnych.

W najbliższym czasie planowana jest inwestycja polegająca na rozbudowie nieruchomości o dodatkowe 1500 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej, z pomieszczeniami o powierzchni od  28 m2 do 71m2. Powstaną również dwie sale konferencyjne. Budynek zostanie wyposażony w nowoczesną windę przystosowaną dla osób niepełnosprawnych.

Poniżej przedstawiamy wizualizację inwestycji